Půjčka pro živnostníky bez náročné administrativy

Úvěr, který je dostupný online a nebude vyžadovat osobní schůzky na pobočkách? Samozřejmě, to je už zavedená klasika. Nyní je něco podobného dostupné také pro české OSVČ. Pokud jste na startu nové kariéry, potřebujete hotovost na investice. A je nutné počítat také s širokou paletou různých výdajových položek, které živnostníci mají dnes a denně. Banka se na takovou žádost nemusí tvářit přívětivě, nováčci bez historie mohou být odmítnutí. V nebankovním sektoru jsou podmínky mnohem vstřícnější a celý proces je velmi krátký.

Stačí vyplnit krátkou žádost

Představit se, ověřit svou totožnost a také doložit příjem, to je v kostce postup, jenž na vás čeká u tohoto krátkodobého úvěru. Následuje ještě jeden krok, a to velmi jednoduché ověření bankovního konta. Půjčka pro živnostníky je určena na cokoliv, není třeba, aby žadatel dokládal, k čemu použil peníze. A největší předností je rychlé vyřízení žádostí, peníze přijdou na účet ihned poté, co jsou všechny náležitosti ověřené a schválené. Co dalšího je výhodou? Jistě, dá se mluvit hned o několika různých věcech.

  • Je to půjčka bez potřeby ručitele nebo uhrazení jakékoliv částky již dopředu.
  • Krátká a jednoduchá smlouva znamená úlevu pro podnikatele, kteří mají málo času.
  • Minimum podmínek znamená vysokou míru dostupnosti pro všechny OSVČ.

Jak velká částka je k dispozici?

Výběr z mnoha různých variant, i to je přednost, kterou se může pyšnit tato velmi moderně laděná půjčka pro živnostníky. Volba je na vás, záleží, jaká výzva stojí před vámi. Může to být naprosto cokoliv, co v danou chvíli potřebujete. Úhrada nejnutnějších složenek, nákup vybavení, zaplacení pojistného nebo investice do výroby a reklamy, důvodů se najde celá řada. Recept na podobné potíže může být velmi snadný, krátkodobý úvěr s minimem podmínek se nabízí každý den v roce. Kolik si vlastně touto formou můžete půjčit a na jak dlouho?

  • 5 000 Kč je minimum, o které lze žádat. Tato suma může být určena na různé menší výdaje.
  • 30 000 Kč je maximum, o němž je možné jednat. Opět je jasné, že účel o ničem nerozhoduje!
  • Splátku si každý zájemce vybere podle sebe. Nejkratší možná doba je 7 dní, nejdelší 30 dní. 

První půjčka zdarma je připravena

Další velkou výhodou je nabídka pro nováčky. První půjčka zdarma je totiž zajímavým tipem, který nabídne až 8 000 Kč se splatností na 14 dní zcela bez poplatků. Stačí dodržet jednoduché podmínky a uhradit peníze včas. Tato šance se otevírá pro všechny, kdo mají živnostenské oprávnění a splní k tomu velmi nenáročná kritéria. Některé výdaje jednoduše nepočkají, to platí nejen v domácnosti, ale také v dílnách a kancelářích, kde pracují živnostníci. Pokud potřebujete rychle potřebný kapitál a nechcete se zdržovat nejistým jednáním v bance, bude tato půjčka připravena, aby vám podala pomocnou ruku. Konkurence totiž nepočká a je třeba rychlých rozhodnutí. S dostupnou hotovostí se pak podniká snadněji, protože lze investovat do řemeslnického vybavení nebo software.

Kalkulačka může hodně napovědět

Stačí, když si vyberete částku a lhůtu splatnosti, brzy se dozvíte na přehledné kalkulačce o všem důležitém. Kalkulace poplatků, jaký je úrok a kolik byste zaplatili celkem, to jsou tři ukazatele, ze kterých můžete vycházet i při finálním rozhodování. Bez osobních schůzek, dokládání účelu a dalších formalit, které si každý určitě rád odpustí. Proč ještě na něco dlouho čekat nebo trávit svůj volný čas papírováním, když se nabízí jednodušší alternativa? Jde o naprosto diskrétní záležitost, při které nemusí zájemci chodit na pobočku. Vlastně ani nemusí opustit svou provozovnu, což je skvělá zpráva, zvláště pokud si ji nemohou dovolit během pracovní doby zavřít. Úvěr je totiž lehce dostupný online!

A co je třeba prokázat?

Půjčka na IČO aneb bez ručitele a dalších náročných podmínek, taková je základní výhoda tohoto produktu, s nímž můžete mít peníze na účtu připravené ještě dnes. Celý tento úkon je velice jednoduchý, půjčka pro živnostníky je zcela transparentní a obejde se také bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Při řešení finančních potíží tak už nikdo z OSVČ nemusí spoléhat na banky, jejichž ověřovací proces je poměrně dlouhý a náročný. Zde je však přehlednost na prvním místě a vždy budete vědět, jaký další krok následuje. Interaktivní žádost je připravena 24/7, bez ohledu na datum v kalendáři. 

Investice jsou předpokladem růstu

Pokud potřebujete finanční injekci pro své podnikání, není důvod váhat. Konkurence totiž nikdy nespí a mohla by se dostat do pozice, kde už ji nebude možné jednoduše dohnat. Proč by vám měli další OSVČ v okolí ukazovat záda? Malá investice je připravena, záleží jen na tom, jak ji přesně použijete. Ale to už je rozhodnutí, které budete muset udělat sami. Nikdo se nebude vyptávat, k čemu peníze potřebujete, a to ani zpětně. Je to jednoduché, protože jste živnostník, bylo to na rozvoj vašeho podnikání. Žádné otázky proto nečekejte, cílem poskytovatelů krátkodobých půjček je totiž minimální náročnost celého procesu, která pak budí důvěru klientů.

Máte před sebou neodkladný výdaj?

Některé výdaje nepočkají, tento scénář znají snad všichni. Co dělat, když je jeden takový před námi? Nabízí se krátkodobá nebankovní půjčka, se kterou lze vše elegantně vyřešit, aniž byste vyšli ze dveří svého bytu. Ano, je to šance na řešení z pohodlí domova, recept, jenž může stát jen pár minut z vašeho osobního volna.

​​​​​​​