Podnikatelská půjčka je připravena pomoci každý den

Potřebujete získat rychlou finanční injekci? Je nutná investice do reklamy, vybavení dílny nebo máte před sebou jiné výdaje? Dnes už není nutné, abyste trávili čas osobním jednáním na pobočkách. Doba spěje kupředu mílovými kroky, a proto jsou dostupné krátkodobé úvěry online, které jsou spojené s velmi jednoduchým postupem. Co vše je pro ně nutné udělat? Na začátku je krátký formulář, je nutné se představit a doložit svůj příjem. V neposlední řadě také platí, že jde o naprosto důvěrnou záležitost. Čím dalším se vyznačuje produkt, který je určený všem OSVČ?

K dispozici je až třicet tisíc korun

Velkou výhodou je zde variabilita, podnikatelská půjčka začíná na hranici pěti tisíc korun a nabízí možnost získat ve velmi krátké době až 30 000 Kč. Lhůtu splatnosti si může každý zájemce zvolit přesně podle svých představ, nastaveny jsou jen dva základní mantinely – 7 a 30 kalendářních dnů. Nabízí se maximální přehled, už při žádosti bude každý zájemce znát detaily, podle kterých se pak může rozhodovat. Paní Kačka je totiž naprosto transparentní, sdělí všechna čísla dopředu a rozhodnutí je pak jen na vás! Co dalšího je spojeno s podobnou nabídkou?

  • Bezpečnost. Veškeré osobní údaje klientů budou uloženy v naprostém bezpečí.
  • Jednoduchost. Krátká smlouva je vítězem, nikdo nemá rád složitou administrativu.
  • Variabilita. Můžete si půjčit pět tisíc korun na týden nebo patnáct tisíc na tři týdny.

Co musí podnikatelé doložit?

Nejlepší zprávou je, že podnikatelská půjčka je spojená jen s minimem papírování, zeptá se zájemců jen na to, co po ní požaduje platná legislativa a nebude chtít žádné informace navíc. Proč? To je jednoduché. Celý proces by se tím jen zbytečně zdržel. Všichni podnikatelé mají rádi nenáročné formuláře, bez ohledu na obor, ve kterém působí. Mohou se pak snadno věnovat jiným věcem a přejít od sjednaného úvěru k rozvoji svého podnikatelského záměru. Mají před sebou ještě tisíce hodin práce, než se jejich podnikání rozroste a zvítězí nad konkurencí v domovském regionu. Je to úkol, který si vybrali a znamená dny plné námahy, ale na konci může být velmi sladká odměna v podobě finanční nezávislosti a osobní spokojenosti z dobře vykonané práce.

Stačí jen předložit platné IČO

Historie vašeho podnikání nerozhoduje, není důležité, jak dlouho žadatel o úvěr působí v oboru. Můžete být dokonce nováčkem mezi OSVČ, tedy někým, na koho se nemusí banky dívat vstřícně při žádosti o úvěr. Nebankovní sektor má naštěstí úplně jiný pohled a vyjde vám velmi snadno vstříc. Podmínka je jedna, zato velmi jednoduchá. Kdo doloží platné IČO, bude to znamenat jednoznačné potvrzení faktu, že se živí podnikáním. Velkou výhodou je, že tento nebankovní úvěr může být využit na cokoliv, co souvisí s podnikáním a rozhodnutí je jen na žadateli. Nic není nutné zpětně dokladovat. Může to být nákup nábytku do kanceláře nebo vybavení do dílny, stejně jako řada dalších věcí, které rozhodně nepočkají. Podnikatelským záměrem je porazit konkurenci, to znamená, že nelze čekat na klíčové investice.

Půjde to také bez spěchu

Nemusíte se řídit otevírací dobou poboček, dnešní doba je od 20. století naprosto odlišná. Vládne jí totiž hlavně internetová přípojka, která byla ještě v poslední generaci spíše doplňkem pro večerní zábavu. Obejdete se bez návštěv kanceláří, schůzek s makléři a podepisování obsáhlých smluvních dokumentů, na jejichž přečtení ani nemáte dostatek času. Podnikatelská půjčka osloví také nováčky mezi OSVČ, kteří mají šanci na finanční injekci, která se jich nebude ptát na detaily a přijde opravdu velmi rychle. Ke spěchu proto není důvod, promyslete si v pohodlí domova všechny náležitosti, ozvat se můžete kdykoliv. Odpovědní formulář je připravený 24/7 a vyplnit jej tak lze bez ohledu na to, jestli je ráno, poledne nebo večer.

Připravena je také první půjčka zdarma

Stačí splnit základní podmínky a první půjčka zdarma se stane realitou. Má velmi jednoduchý scénář a je dobře přístupná pro všechny nováčky. V čem tkví její kouzlo? Můžete si půjčit až 8 000 Kč na 14 dní s tím, že pokud dodržíte vše, co bylo původně dohodnuto, nebudete platit žádné úroky. Jinými slovy, vrátíte částku, která odpovídá původní jistině půjčky. Na úrocích nebo dalších poplatcích spojených s půjčkou tak nebudete muset hradit ani korunu. Stačí, když si budete hlídat kalendář a uhradíte peníze včas, to je celé!

Online cesta je velmi pohodlná

Dnes si úvěr sjednáte doslova na pár kliknutí. Klienti si nemusíte rozhodně dělat starosti s tím, že nedojde na kamennou pobočku včas. Spěch nemá smysl, ozvat se lze kdykoliv, bez ohledu na to, kolik je právě hodin. A vyřízení žádosti bude také rychlé, odpověď můžete dostat ještě dnes. Připraveno je až třicet tisíc korun, které lze okamžitě použít na rozvoj svého podnikání. Nákup elektra, jako je tablet, notebook či stolní PC, stejně tak pořízení nábytku do kanceláře, nářadí do řemeslnické dílny, všechno totiž něco stojí! A když nemáte dostatek prostředků, je malý úvěr vhodnou variantou. Stačí si spočítat, kolik financí potřebuje a pak už můžete jít zcela najisto.

Rychlé jednání je zde zaručeno

Na nic se zde nečeká, v prostředí online půjček jde totiž úplně vše rychle a bez zbytečných administrativních prodlev. Spočítejte si na interaktivní kalkulačce, jak by mohla vypadat vaše půjčka. Dozvíte se vše, co je opravdu podstatné a lhůtu splatnosti si vyberete podle sebe. Jaký termín nejvíc vyhovuje vašemu podnikání?