Půjčka pro podnikatele je pomocnou rukou i pro nováčky

Finance jsou hybným motorem tohoto světa, zajišťují také investice do podnikání, které se mohou patřičně zúročit v čase. Bez peněz nelze podnikat, to není jen nějaké heslo, ale skutečná pravda také pro 21. století. A co dělat, když banka zamítne žádost? Nemusíte skončit s rolí OSVČ, stačí, když se obrátíte s důvěrou na nebankovní sektor. Jde o velmi snadný proces, který zvládne každý žadatel z pohodlí domova. Stačí několik málo minut, vše bez návštěvy poboček a telefonátů, kde jsou kladeny neustále další a další otázky.

Snadná cesta úplně pro všechny

Jen minimum podmínek, které jsou spíše formalitou a časová investice, která nebude znamenat problém. Přesně taková umí být moderní půjčka pro podnikatele, jíž lze už brzy vyřídit z vlastního obýváku. Jednoduché řešení v době nečekaných výdajů, ale také nutných investic, s nimiž vzhledem k silné konkurenci v oboru nelze čekat ani jediný den navíc. Kde ale poptávat takový produkt? A jak velkou částku si lze vyžádat?

  • 5 000 Kč je minimum, o kterém lze v tomto směru uvažovat. Účel o ničem nerozhoduje.
  • 30 000 Kč je nejvyšší možný cíl. A opět platí, že se kvůli němu nemusíte nijak zpovídat.
  • Splátky? Ty si lze nastavit podle sebe, 7 až 30 kalendářních dnů, naprostá svoboda volby.

Stačí se podívat na kalkulačku

Interaktivní kalkulačka je k dispozici, stačí jen dva údaje. Jakou částku a lhůtu splatnosti vlastně preferujete? Vybírat si přitom můžete z řady různých scénářů, cílem je najít takový, jenž by vám maximálně vyhovoval. Už za krátký okamžik tedy budete vědět, jak by mohla vypadat právě vaše půjčka pro podnikatele. Stačí k ní základní osobní údaje, doklad o příjmu a také platné IČO, jímž prokážete, že podnikáte. Obor nerozhoduje, stejně jako délka vaší aktivity. Žádost proto může jednoduše vyplnit někdo, kdo teprve začíná, ale například také ten, kdo už má za sebou dlouhé roky v roli OSVČ. Snadná dostupnost je zde na prvním místě, na peníze také nebudete čekat dlouho.

Každý podnikatel má své výdaje

Někdy to může být reklama, jindy investice do software nebo vybavení dílny, podnikat totiž v moderní době lze v desítkách různých oborů a záleží často na píli a talentu jednotlivce, který se k takové cestě nakonec rozhodne. Každá cesta je originál, mezi živnostníky vzkvétá i mnoho řemesel, která se dají označit jako produkt 21. století. Všichni OSVČ však mají jedno společné, bez nutných investic riskují rychlý úpadek.

První půjčka zdarma je již připravena

Chystáte se požádat o svůj první krátkodobý úvěr? Potom si prohlédněte podmínky, které má první půjčka zdarma, možná vás takový produkt osloví hned na samém začátku. Je to zcela jednoduché, limity jsou 8 000 Kč a 14 dní splatnosti. Jde o nabídku, jíž může každý klient obdržet pouze jednou jedinkrát. A podmínkou je včasné splacení dlužné částky. Pokud bude tato podmínka splněna, potom se nebudou započítávat úroky a další poplatky. Jinými slovy, uhradíte jen jistinu půjčky a tím vše také skončí.

Rychlé řešení pro různé situace

Pokud máte nečekaný výdaj přímo před sebou, je to situace, která není zcela standardní, avšak může potkat každého z moderních OSVČ. Neodkladná záležitost se musí vyřešit včas, dokud nehrozí, že by vznikl větší problém. A právě proto tu jsou nebankovní poskytovatelé úvěrů, kteří se zaměřují také na živnostníky. Mají snadný recept, s nímž se nabízí řešení z pohodlí vlastního gauče. Jak říká staré rčení, čas je velmi drahou komoditou a není vhodné jím plýtvat. Čekání proto není namístě, lepší by byla hodně rychlá odpověď na vyplněný kontaktní formulář. A právě na to se můžete plně spolehnout!

Bez otázek na účel využití

Nikdo se na nic neptá, takové je pravidlo. Nač peníze využijete, je pouze na vás, nemusíte hledat výmluvy, když nechcete. Půjčka pro podnikatele je velmi jednoduchá a celá její administrativa zabere nanejvýš několik málo minut. Scénář je nenáročný, v odpovědním formuláři nenajdete otázku, která by směřovala za zjištěním konkrétního účelu tohoto krátkodobého úvěru. Důvěru mezi klientem a poskytovatelem nelze ničím nahradit. Pokud funguje, znamená pevné pouto na dlouhou dobu. Nikdo přece netvrdí, že si půjčujete naposledy. Okolnosti, podle kterých se řídí naše životy, přece žádný člověk dopředu nezná, že? A pokud je tato pomocná ruka efektivní a rychlá, možná ji použijete zase a znovu. Důvody jsou jen na vás, nemusíte je nikomu sdělovat. Je to jednoduché!

Minimum podmínek je velkou výhodou

Ověřit totožnost, doložit příjem, mít účet v české bance a platné IČO, to jsou základní požadavky, které zde jsou kladeny na klienty. V mnoha případech tak půjde o pouhé formality, se kterými se nebudete dlouho zdržovat. To ušetří čas a jak praví známý slogan, čas jsou vlastně peníze, nelze jimi proto nijak plýtvat. Formulář, se kterým se o malý úvěr přihlásíte, tak bude naprosto nenáročný a zabere vám maximálně několik okamžiků. Jde o základní představení žadatele,  ozhodně ne o osobní zpověď.

Půjčka také pro nováčky

Patříte k nováčkům mezi OSVČ? Banka ve vás potom nemusí vidět bonitního klienta a půjčku dost možná odmítne. V nebankovním sektoru jde ale o jiné věci, schvalovací proces je také velmi krátký. Na prvním místě je rychlost, ověřit bude nutné jen několik málo klíčových dat. Jde o snadnou cestu, kterou mohou nastoupit i ti, kteří jsou osobami samostatně výdělečně činnými teprve několik málo dnů nebo týdnů.