Půjčka pro OSVČ znamená mnoho zajímavých možností

Začátečník v oboru, ve kterém chce v příštích letech prorazit na trhu nebo zkušený podnikatel, oba mají jedno společné. Potřebují dlouhodobě investice, bez kterých se jejich podnikání jednoduše zastaví na místě. Banka je jen jednou z variant, nebankovní sektor nabízí minimum papírování, jednoduché ověření bonity klienta a také výběr z různých částek. Půjde to i bez složitých otázek na účel využití. Platí totiž, že zájemce o úvěr se nemusí zpovídat a dokládat zpětně faktury nebo složenky, které ukazují, co si vlastně nakoupil. Je to věc svobodných rozhodnutí každého jednotlivce.

Začíná se na pěti tisících korunách

A jak je nastavené rozpětí tohoto úvěru? Jednoduše, půjčka pro OSVČ nabízí příležitost pro všechny, kteří potřebují malou finanční injekci. Vyhoví však bez problémů i těm, kteří mají před sebou větší výdaje. Nabízí totiž značnou míru variability a neptá se, jak dlouho už podnikatel působí v oboru. Je tedy určena i všem nováčkům, kteří se snaží ze všech sil, aby uspěli v prostředí, kde panuje náročná konkurence. Svobodný výběr částky je proto vždy na klientovi, stanoveny jsou jen základní mantinely, ze kterých si může volit podle sebe. Zajímá vás, jaká je nejnižší suma a kolik činí celkový finanční strop?

  • 5 000 Kč je začátek. Tato částka může být určena na mobil, tablet nebo další drobné elektro.
  • 30 000 Kč je nejvyšší suma. Klient má svobodu ve svých rozhodnutích, může sloužit na cokoliv.
  • Splátka? Tady má klient také možnost volby, protože minimum je 7 dní, maximum pak 30 dní.

Kalkulačka znamená jednoznačný přehled

Chcete vědět víc, zajímáte se o detaily? A nejraději byste se hned dozvěděli, jak velkou částku vlastně nakonec přeplatíte? Napoví vám interaktivní kalkulačka, stačí zadat aktuální preference a za okamžik budete mít před očima scénář, jak by mohla vaše půjčka vypadat. A jestli se rozhodnete kývnout nebo si vyberete jinou možnost, je už jen na vás. Ke spěchu při tomto rozhodování není žádný důvod, jde o peníze, vše si promyslete v klidu domova. Jde jen o to, abyste udělali správný krok, nelze se tedy nijak ukvapit. Nejste totiž vázáni otevírací dobou kamenných poboček, stejně tak není nutné, abyste si sjednávali osobní schůzku s přiděleným makléřem. Ozvete se totiž online, žádost je velmi jednoduchá a vyplníte ji za několik málo minut. Přitom platí, že první krok můžete udělat kdykoliv, tedy 24/7!

K dispozici je první půjčka zdarma

Je to jednoduchý scénář, který je určený všem nováčkům. První půjčka zdarma je slovní spojení, které jste na nebankovním trhu s úvěry už jistě zaslechli. V čem spočívá jeho největší kouzlo? Jednoduše řečeno, pokud budou uhrazeny dlužné prostředky včas, odpustí se vám úroky a další poplatky. Ve finále tak uhradíte pouze jistinu celé půjčky. Podmínky jsou tedy velmi nenáročné a splní je každý, kdo si pohlídá datumy v kalendáři. Poprvé tak můžete mít úvěr zdarma, nabídka je limitována 8 000 Kč a 14 dny splatnosti. Jasně definovaná pravidla aneb jednoduché rozhodnutí pro všechny.

Při rozhodování nemusíte nikam spěchat

Je pravdou, že půjčka pro OSVČ se zcela obejde bez osobního jednání, to znamená, že nejste tlačeni k nějakému rozhodnutí. Ozvat se můžete i během svátků a víkendů, tedy v době, kdy jsou kamenné pobočky obvykle zavřené. Nezáleží na tom, co je právě nutné zaplatit, s různými scénáři se totiž rozhodně počítá. Stačí několik kliknutí a krátká chvíle strávená u počítače, jinými slovy, živnostníci ušetří spoustu času, který pak mohou jednoduše věnovat například odpočinku nebo rozvoji svého podnikatelského záměru.

Minimum osobních údajů je výhodou

Nechcete podepisovat obsáhlou smluvní dokumentaci? Ani nemusíte, protože tento produkt je určen všem, kdo preferují krátké a nenáročné jednání. Jde totiž v principu jen o základní ověření totožnosti, kdy ještě bude nutné doložit příjem. Skutečnost, že podnikáte, bude ověřena jednoduše. Stačí, když do formuláře vyplníte platné IČO, které musí mít přidělené každý podnikatel. Žádné složité prověřování bonity klienta zde není namístě. Proč také? Nejde o úvěr v řádu milionů, kde by se nějaké větší zajištění dalo předpokládat. Půjčka pro OSVČ musí být jednoduchá a zcela nenáročná, pokud se vyřeší snadno online, tím také lépe! Nemusíte chodit na pobočku, takový scénář přece patří ještě do 20. století!

Nečekané výdaje najdou adresnou odpověď

Nezáleží na tom, proč si vlastně chcete půjčit peníze. Stačí splnit základní podmínky a žádné další otázky už nedostanete. Účel využití o ničem nerozhoduje, není třeba, abyste dokládali důvody svých původních rozhodnutí. Vše půjde velmi jednoduše, stačí krátký formulář, do nějž vypíšete základní osobní údaje. U každého moderního úvěru je nutné se představit a doložit příjem, vyžaduje to také platná legislativa. Účelem celého úvěru může být investice do techniky, reklama nebo další věci, důvody jsou vždy jen na žadateli.

Jde to také bez dlouhého čekání

Proč byste ještě měli čekat ve frontách? Dnešní doba umožňuje úplně jiné řešení malých úvěrů, než měla předchozí generace. Internetová přípojka je dostupná prakticky v každé budově a není důvod, proč bychom neměli takovou věc využívat dnes a denně. Rychlým řešením je úvěr, který si dohodnete v online podobě. Jde o bezpečný a diskrétní proces, o němž nemusí vědět ani sousedé nebo vaši známí. K dispozici je až třicet tisíc korun na příštích 30 dní.